Osobní trenér

Upozorňujeme zákazníky a trenéry, že není povoleno jakýmkoliv způsobem nabízet nebo provozovat služby trenéra ve Sportovním centru Mlýn (posilovna, squash, badminton, skupinová cvičení) bez smluvního vztahu s provozovatelem Sportovního centra Mlýn firmou Prelax spol. s r.o. Přerov.

Pokud máte trenérskou licenci a rádi byste u nás provozovali trenérskou činnost, neváhejte nás kontaktovat na adrese rezervace@sportovnicentrum.eu nebo přímo na recepci sportovního centra. Děkujeme.

 

Daniela Čapková - kontakt 731 548 211

Michaela Hlávková - kontakt 730 581 757

Více informací o osobních trénincích Vám rádi sdělíme a s rezervací času Vašeho tréninku Vám pomůžeme na recepci Sportovního centra. Případné dotazy můžete zasílát i na tento e-mail: rezervace@sportovnicentrum.eu.

 

Osobní trenérka DANIELA ČAPKOVÁ se představuje:

Jmenuji se Daniela Čapková a odmalička se věnuji sportu, jako malá jsem závodně tancovala, v pozdějším věku jsem se dva roky věnovala závodně fitness, kde jsem se v roce 2012 umístila na Mistrovství ČR a Slovenska na 2. místě v kategorii Fitness Classic. Následně na to jsem získala 2. místo v mezinárodní soutěži ve stejné kategorii. V roce 2014 jsem závodění opustila a začala se naplno věnovat pole dance. Ten však kombinuji s dalšími funkčními tréninky, které mi pomáhají zlepšovat celkovou fyzickou kondici a zdraví. Mám certifikát fitness trenéra pod školou pana Tlapáka -  uznávaného fyzioterapeuta a fitness trenéra, který trénink bere jak funkčně, tak hlavně ze zdravotního hlediska.

 

Osobní trenérka MÍŠA HLÁVKOVÁ se představuje:

Jmenuji se Michaela Hlávková. O fitness a zdravý životní styl se zajímám již od puberty, kdy jsem jako mladá dospívající dívka měla nějaké to kilo navíc. I když jsem dělala od malička různé sporty jako gymnastika, basketbal, volejbal, pořád jsem hledala něco, co mě bude naplňovat a bavit na 100%. Přestože má postava vypadala čím dál lépe, chtěla jsem ještě více zlepšit konkrétní části těla. Začala jsem cvičit v posilovně (teď už to je nejméně 5let zpět), udělala sem si kurz trenéra fitness a později, vlastně nedávno v roce 2016, jsem se zúčastnila kulturistické soutěže v kategorii fitness bikini, ve které jsem obsadila 7. místo z 18ti závodnic. Jelikož mě fitness naplňuje a baví, ráda bych pomáhala dalším lidem v začátcích, jelikož moc dobře vím, že ze začátku to není nic lehkého a člověk potřebuje parťáka, který ho podpoří.

DANIELA

MÍŠA

Daniela - osobní trenérka ve Sportcentru Mlýn PřerovMíša - osobní trenérka ve Sportcentru Mlýn Přerov